organic pure care polska

koloryzacja

organic pure care naturalne skladniki
vegan ok
organic pure care skladniki
organic pure care

colorganic

NATURALNE SKŁADNIKI AKTYWNE:
EKSTRAKT Z ALOESU, OLEJ INCA, OLEJ TSUBAKI, OLEJ Z AWOKADO,
OLEJ JOJOBA, OLEJ Z ARGANU, RYŻU I NASION CZERWONEJ WINOROŚLI.

Colorganic to pielęgnacyjna koloryzacja w formie żelu, która poprawia rezultaty tradycyjnej koloryzacji, eliminując amoniak z własnego składu. Jej specjalna formuła łączy cenne właściwości nawilżające i kojące Aloesu z właściwościami pielęgnacyjnymi aż 7 różnych olejków, między innymi: Inca, Tsubaki, z Avocado, Arganu, Jojoby, Ziaren Ryżu, Ziaren Czerwonej Winorośli nadając włosom naturalny efekt, całkowite pokrycie siwych włosów, w pełni respektując naturalne pH skóry i unikając zaczerwienienia i podrażnienia skóry. 

 

Uniwersalność Colorganic pozwala na stosowanie jej jako koloryzacji trwałej – stosowanej z Cream Developer 10, 20, 30 i 40 vol. i półtrwałej – używanej z Gloss Deweloper 5 vol. 
Nowe pojęcie koloryzacji: łatwe nakładanie, optymalizacja wykorzystania produktu, znaczny wzrost trwałości koloru. 

Colorganic to krok w przód w technologii koloryzacji kapilarnej. Koloryzacja pozbawiona amoniaku, bardzo zrównoważona, dbająca o skórę i strukturę włosa. Stworzona przy użyciu pigmentów wysokiej jakości, nadaje naturalne kolory, a włosy są całkowicie zdrowe i zregenerowane.
Pojemność: 3 x 60 ml

BRAK ZAWARTOŚCI AMONIAKU
OPTYMALIZACJA NAKŁADANEGO PRODUKTU
BRAK PODRAŻNIENIA SKÓRY GŁOWY
GWARANCJA TRWAŁEGO KOLORU
organic pure care

a color

NATURALNE SKŁADNIKI AKTYWNE: OLEJ ARGANOWY, OLEJ Z MAKADAMII, WYCIĄG Z RUMIANKU, WYCIĄG Z MALWY, PROTEINY JEDWABIU

Color Pure Care ‚A COLOR’ powstał jako odpowiedź na potrzeby fryzjerów i ich klientów. Specjalna formuła bogata w substancje nawilżające, zmiękczające i uspakajające czyni ją jedyną w swoim rodzaju, łącząc mikropigmenty i oleje: Arganowy, Rumiankowy, z Makadamii, Malwy, Proteiny Jedwabiu z minimalną częścią amoniaku (mniej niż 2%). Nadaje włosom intensywny kolor o naturalnym rezultacie, daje całkowite pokrycie siwych włosów, gwarantuje trwały efekt w czasie.

Nie zostawia pozostałości, skóra jest czysta bez obciążenia włókna. Włosy są odżywione i o naturalnym aspekcie. Wyjątkowa koloryzacja, której czystość sprzyja integralności zdrowia i urody włosów oraz skóry głowy.

Delikatny dla włosów i skóry głowy dzięki zawartości ekstraktu z Rumianku i Malwy. Bogata w substancje nawilżające, zmiękczające, łagodzące. Ma jedwabistą, kremową konsystencję, która ułatwia równe jej nakładanie.

PEŁNE KRYCIE SIWYCH WŁOSÓW
LŚNIĄCY KOLOR O NATURALNYM EFEKCIE
NIE PODRAŻNIA SKÓRY GŁOWY
GWARANTUJE TRWAŁY EFEKT KOLORU