Taking too long? Close loading screen.

FILOZOFIA FIRMY

Marka ORGANIC PURE CARE

ORGANIC PURE CARE to linia ekskluzywnych produktów, dedykowana pięknu ciała i włosów o zrównoważonych składach, opartych na cennych ekstraktach roślinnych. Każdy z produktów skomponowany jest według zasad natury i zawiera mieszankę olejków eterycznych, korzystnie działających na nasze zdrowie. W skład linii wchodzą produkty botaniczne o wyjątkowych właściwościach oczyszczających, odżywiających i nawilżających skórę i włosy. Marka Organic Pure Care opiera się na zaawansowanych badaniach naukowych i innowacyjnych technologiach. Każdy pojedynczy produkt z serii zawiera wysokie, synergistyczne stężenia czystych olejków eterycznych, wyekstrahowanych z roślin i kwiatów zgodnie ze starożytnymi i tradycyjnymi technikami zbierania. Cenne właściwości lecznicze, aromaty i kolory charakteryzujące każdy produkt są zachowywane wyłącznie przy użyciu całkowicie naturalnych metod – bez dodatku szkodliwych substancji chemicznych.

Powyższe cechy sprawiają, że profesjonalne salony Organic Pure Care  są częścią wspólnego projektu prowadzącego do całkowitego zadowolenia klientów.

MISJA FIRMY

Naszą misją jest ochrona i odżywienie włosów oraz skóry głowy, spełniając oczekiwania wszystkich profesjonalistów, dla których praca oparta na naturalnych składnikach, doskonałe efekty oraz zdrowie swoje i klientów są priorytetami.
Marka Organic Pure Care oparta jest na:
  • Międzynarodowej Sieci Handlowej, stale aktualizowanej pod kątem specyfiki branży kosmetycznej i fryzjerskiej.
  • Kodeksie etycznym dla fryzjerów; nasze produkty są niedostępne w kanałach sprzedaży detalicznej oraz online, co gwarantuje fryzjerom wyłączność odsprzedaży.
  • Wciąż rozwijającej się komunikacji marketingowej.
  • Stałej kontynuacji badań nad naturalnymi / botanicznymi składnikami
  • Szkoleniach przeznaczonych dla salonów dotyczących zarządzania, techniki i trendów, które umożliwią dalszy rozwój.
Wszystko to sprawia, że profesjonalne salony Organic Pure Care  są częścią wspólnego, rodzinnego projektu, prowadzącego rozwoju i sukcesu.