organethic pure care polska

wellness
HYDROLATY

organic pure care naturalne skladniki
vegan ok
organic pure care skladniki
Hydrolaty
organethic pure care

HYDROLATY

HYDROLATY są produktem ubocznym destylacji olejków eterycznych, dzięki czemu można je stosować bezpośrednio na skórę, włosy lub w celach odnowy biologicznej bez potrzeby stosowania oleju nośnikowego. Na dzień dzisiejszy jesteśmy pierwszą marką, która wykorzystuje hydrolaty w profesjonalnym środowisku usług salonowych. Działają jak boostery(wzmacniacze), które wykładniczo zwiększają wydajność zabiegów i wzmacniają ich efekty. Są niezwykle wszechstronne, ponieważ można je stosować jednocześnie z usługami pielęgnacji włosów, odnowy biologicznej i pielęgnacji skóry.

HYDROLATY otrzymywane są przez destylację z parą wodną roślin lub ich części. Zawierają rozpuszczalne w wodzie składniki roślinne i mają podobne działanie do odpowiednich olejków eterycznych, ale mają łagodniejszy efekt. Powstają w postaci kondensatu, gdy para destylacyjna ochładza się, tj. podczas przejścia ze stanu gazowego w ciekły. Zapach hydrolatów jest mniej intensywny niż olejków eterycznych.

W 100% naturalne. Idealny dodatek do zabiegów na skórę i włosy. Usuwa zanieczystości. pojemność 500ml HYDROLAT LAWANDRY Esencjonalna woda lawendowa. Formułowany bez rozcieńczania wodą zawiera skoncentrowany hydrolat z destylowanej lawendy. Dzięki wielofunkcyjności jest doskonałą bazą do zabiegów kosmetycznych na włosach zniszczonych i pozbawionych struktury, a także doskonałym tonikiem i środkiem wspomagającym w pielęgnacji skóry wrażliwej i delikatnej. Usuwa zanieczyszczenia. Połączony z linią Inca Właściwości regenerujące i zabezpieczające.

HYDROLAT Z BAZYLII

Formułowany bez rozcieńczania wodą, zawiera skoncentrowany hydrolat bazylii destylowanej. Dzięki wielofunkcyjności jest idealną bazą do zabiegów kosmetycznych na delikatnych i osłabionych włosach. Jest również doskonałym tonikiem i środkiem wspomagającym kuracje dla skóry dojrzałej. Usuwa zanieczyszczenia.

USUWA ZANIECZYSZCZENIA, POŁĄCZONY Z LINIĄ SILK, WŁAŚCIWOŚCI NAWILŻAJĄCE
Hydrolat z Jałowca

HYDROLAT JAŁOWCA

Formułowany bez rozcieńczania wodą, zawiera skoncentrowany destylowany hydrolat jałowca. Dzięki wielofunkcyjności jest idealną bazą do zabiegów kosmetycznych na włosach przetłuszczających się i pozbawionych objętości. Jest również doskonałym tonikiem i środkiem wspomagającym pielęgnację cery tłustej i zanieczyszczonej. Usuwa zanieczyszczenia.

USUWA ZANIECZYSZCZENIA, POŁĄCZONY Z LINIĄ BEAUTY, WŁAŚCIWOŚCI ODŻYWCZE
Hydrolat Yang Yang

HYDROLAT YLANG YLANG

Formuła bez rozcieńczania wodą zawiera skoncentrowany hydrolat destylowanego Ylang Ylang. Dzięki wielofunkcyjności jest idealną bazą do zabiegów kosmetycznych na włosach suchych i matowych. Jest również doskonałym tonikiem i środkiem wspomagającym kurację skóry odwodnionej.

USUWA ZANIECZYSZCZENIA. POŁĄCZONY ZE WSZYSTKIMI LINIAMI, WŁAŚCIWOŚCI NABŁYSZCZJĄCE
Hydrolat z lawendy

HYDROLAT LAWENDY

Formułowany bez rozcieńczania wodą zawiera skoncentrowany hydrolat z destylowanej lawendy. Dzięki wielofunkcyjności jest doskonałą bazą do zabiegów kosmetycznych na włosach zabieganych i pozbawionych struktury, a także doskonałym tonikiem i środkiem wspomagającym w pielęgnacji skóry wrażliwej i delikatnej. Usuwa zanieczyszczenia.

USUWA ZANIECZYSZCZENIA