organethic pure care polska

INCA

organic pure care naturalne skladniki
vegan ok
organic pure care skladniki
organethic pure care
LINIA DO REKONTRUKCJI WŁOSÓW

INCA

Linia odbudowująca INCA jest przeznaczona do rekonstrukcji i regeneracji włosów po zabiegach, suchych, zniszczonych, osłabionych, pozbawionych witalności i elastyczności. Cennym składnikiem tej linii jest olej INCA (Plukenetia Volubilis Linneo) – naturalne, roślinne źródło olejów nienasyconych zawierających Omega 3, 6 i 9, niezbędnych do utrzymania bardzo dobrego stanu zdrowia włosów. Wysokie stężenie kwasów tłuszczowych oraz obecność witamin E i B, sprawiają, że jest to jeden z najbardziej cennych olejów w przemyśle kosmetycznym. Jest on szczególnie wskazany dla głębokiej odbudowy włosa ponieważ zamyka w jego wnętrzu wszystkie składniki odżywcze potrzebne do utrzymania doskonałego nawilżenia. 

Dzięki produktom z tej serii włosy odzyskają objętość i połysk, będą odżywione i zregenerowane. Efekty widoczne są już po pierwszym zastosowaniu tych kosmetyków. Cała linia pozwala na stworzenie w salonie wyjątkowego zabiegu odbudowującego dla Twoich klientów.
O szczegóły zapytaj naszego przedstawiciela handlowego.

RESTRUCTURING SHAMPOO

SZAMPON DO REKONSTRUKCJI

Szampon głęboko rekonstruuje i oczyszcza włókno włosa. Regeneruje strukturę uszkodzonych, kruchych, bardzo suchych włosów – po dekoloryzacji i po koloryzacji.

Sposób użycia:
Rozprowadzić niewielką ilość szamponu na dłoniach i równomiernie masować na włosach.

Powtórzyć, jeśli konieczne.

200 ml / 1000 ml

OLEJ INCA (PLUKENETIA VOLUBILIS LINNEO), 
EKSTRAKT Z RUMIANKU

RESTRUCTURING SEALING SPRAY

SPRAY USZCZELNIAJĄCY INCA

Spray zamykający lecznicze substancje od wewnątrz. Odbudowuje włókna włosów zniszczonych i bardzo suchych. Przygotowuje je również do kolejnych zabiegów.

Sposób użycia:
Mokre włosy po umyciu szamponem, spryskać spray’em i następnie przeczesać. Pozostawić na 5-7 minut, nie spłukiwać. Na koniec nałożyć maskę Deep Infusion Mask INCA. Może być zastosowany jako leave-in conditioner podczas używania prostownicy, ponieważ zabezpiecza przed źródłami ciepła i zamyka włókna włosów. W tym przypadku spryskujemy pasmo po paśmie suche włosy i przystępujemy do prostowania włosów.

125 ml

OLEJ INCA (PLUKENETIA VOLUBILIS LINNEO, 
OLEJ ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW, 
WITAMINY E I B, PROTEINY SOJI

RESTRUCTURING DEEP INFUSION MASK

MASKA DO GŁĘBOKIEJ REKONTRUKCJI WŁOSA

Głęboko odbudowuje strukturę kruchych, bardzo suchych włosów, zniszczonych dekoloryzacją i koloryzacją.

Sposób użycia:
Na umyte włosy nałożyć maskę i następnie delikatnie masować. Pozostawić na 7-12 minut, następnie spłukać.

150 ml / 1000 ml

OLEJ INCA (PLUKENETIA VOLUBILIS LINNEO), 
OLEJ ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW, 
WITAMINY E I B, PROTEINY SOJI

ILLUMINATING RESTRUCTURING OIL POTION

ROZŚWIETLAJĄCY OLEJEK INCA

Olejek odbudowujący do włosów suchych, matowych i zniszczonych. Regeneruje włosy podczas ich suszenia oraz zapobiega rozdwajaniu końcówek.

Sposób użycia: Nałożyć kilka kropli na włosy suche lub mokre.

30 ml / 100 ml

OLEJ INCA (PLUKENETIA VOLUBILIS LINNEO)

 

RESTRUCTURING REMEDY MASK

MASKA REMEDY DO GŁĘBOKIEJ REKONTRUKCJI WŁOSA

Profesjonalna maska z serii INCA do głębokiej i intensywnej rekonstrukcji włókna włosa. Idealnie nadaje się do użycia po zabiegach koloryzacji. Głównym składnikiem maski, jest olej INCA – bogaty w kwasy tłuszczowe i uzupełniające składniki czynne. Regeneruje włosy suche, zniszczone i pozbawione blasku nadając im jedwabistość i miękkość.

Maska REMEDY poprawia strukturę włosa, zawiera cząsteczki regenerujące bogate w kolagen i elastynę. Doskonale działa pod wpływem ciepła! Można ją stosować jako element zabiegu regenerującego INCA w salonie.

200 ml / 500 ml

OLEJ INCA (PLUKENETIA VOLUBILIS LINNEO)