organic pure care polska

linia techniczna

organic pure care naturalne skladniki
vegan ok
organic pure care skladniki
organic pure care

linia techniczna

Kremy do dekoloryzacji Organic Pure Care w połowie składają się z mieszanki wyjątkowych olejów m.in. rycynowego, które mają właściwości odżywiające, tonujące i wygładzające. Dodatkowo zawartość wosku pszczelego chroni włosy podczas zabiegu dekoloryzacji, które stają się zdecydowanie bardziej nawilżone niż przy użyciu standardowego pudru rozjaśniającego.

Mieszanka jest łatwa do przygotowania i ma doskonałą konsystencję, szanuje włosy oraz zdrowie fryzjera. Dzięki swojej bogatej formule całkowicie zapobiega niszczeniu struktury włosa. Rozjaśnia do 7 tonów.

BLUE LIGHTING CREAM

NIEBIESKI DEKOLORANT

Delikatny krem do dekoloryzacji o właściwościach zmiękczających, nawilżających; do rozcieńczenia w proporcji 1:2 do zimnych rozjaśnień. Łatwy do mieszania, właściwy w konsystencji. Nie tylko szanuje zdrowie włosów klienta, ale także zdrowie profesjonalisty używającego produkt. Jego struktura jest idealna i można go nakładać nawet na skórę. Włosy będą bardziej nawilżone w porównaniu do klasycznych dekoloryzacji w pudrze.

Rozjaśnia o: 1 ton na 5 Vol. | 2 tony przy użyciu 10 Vol. | 3 tony z 20 Vol. | 4-5 tonów z 30 Vol. | 6-7 tonów z 40 Vol.

500 g

WOSK PSZCZELI, PROTEINY KUKURYDZY

WHITE LIGHTING CREAM

BIAŁY DEKOLOROANT

Ma właściwości zmiękczające i nawilżające; do rozcieńczenia w proporcji 1:2 w celu uzyskania naturalnych efektów. Łatwy w mieszaniu, właściwy w konsystencji. Szanuje zdrowie włosa oraz zdrowie fryzjera. Jego tekstura jest idealna i można go nakładać nawet na skórę. Włosy będą bardziej nawilżone w porównaniu do klasycznych dekoloryzacji w pudrze.

Rozjaśnia o: 1 ton na 5 Vol. | 2tony przy użyciu 10 Vol. | 3 tony z 20 Vol.| 4-5 tonów z 30 Vol. | 6-7 tonów z 40 Vol.

500 g

WOSK PSZCZELI, PROTEINY KUKURYDZY

GLOSS | CREAM DEVELOPER

OKSYDANT

Utleniający, kremowy eliksir, bogaty w składniki odżywcze, nawilżające i łagodzące. Poprawia strukturę włosa. Natychmiastowa, stała odpowiedź reologiczna. Zachowuje bardziej stabilny proces oksydacji. Zwiększa efekt pielęgnacyjny dekoloryzacji w kremie Lightening Cream. Dodaje blasku włosom i jest łatwy do wypłukania.

Dostępny w następujących wersjach:
Gloss Developer 5 Vol. 1,5%
Cream Developer 10 Vol 3%
Cream Developer 20 Vol 6%,
Cream Developer 30 Vol. 9%,
Cream Developer 40 Vol. 12%

Sposób użycia:
Do stosowania według instrukcji produktu, z którym będzie wymieszany. Używać rękawiczek.

1000 ml

OLEJ JOJOBY, LIMNATHES ALBA, OLEJ Z NASION 
CZERWONEJ WINOROŚLI, OLEJ Z LNU, OLEJ Z 
RYŻU I SŁODKICH MIGDAŁÓW

ADDITIVE POTION

ELIKSIR SYNERGICZNY

Wzmacnia, poprawia efekty nawilżenia i trwałości koloru. Łagodzi, osłania skórę przed środkami chemicznymi, zapobiega zaczerwienieniu, i swędzeniu skóry podczas i po koloryzacji.

Sposób użycia:
Zalecane jest używać w proporcji 10% Eliksiru do całości mieszanki koloryzującej nie wliczając aktywatora (np. 5ml produktu na każde 50ml kremu koloryzacji). W przypadku wrażliwej skóry, nałożyć na skórę głowy przed przystąpieniem do koloryzacji.

125 ml

WYCIĄG Z KLONU, CYTRYNY I POMARAŃCZY, WITAMINA B5