organethic pure care polska

linia techniczna

organic pure care naturalne skladniki
vegan ok
organic pure care skladniki
organethic pure care

linia techniczna

Kremy do dekoloryzacji Organethic Pure Care w połowie składają się z mieszanki wyjątkowych olejów m.in. rycynowego, które mają właściwości odżywiające, tonujące i wygładzające. Dodatkowo zawartość wosku pszczelego chroni włosy podczas zabiegu dekoloryzacji, które stają się zdecydowanie bardziej nawilżone niż przy użyciu standardowego pudru rozjaśniającego.

Mieszanka jest łatwa do przygotowania i ma doskonałą konsystencję, szanuje włosy oraz zdrowie fryzjera. Dzięki swojej bogatej formule całkowicie zapobiega niszczeniu struktury włosa. Rozjaśnia do 7 tonów.

BLack LIGHTING CREAM

CZARNY DEKOLORANT

Delikatny krem wybielający o właściwościach zmiękczających w rozcieńczeniu 1:2, odpowiedni również do nakładania na skórę głowy. Może być stosowany na wszystkich poziomach, szczególnie odpowiedni do jasnych poziomów, aby przeciwdziałać ciepłym refleksom i uzyskać bardziej neutralne rezultaty.

Jego składnik – WĘGIEL AKTYWNY dzięki swoim właściwościom oczyszczającym idealnie nadaje się do produktów kosmetycznych w celu oczyszczania skóry i włosów.

Wersja z amoniakiem i bez.

500 g

WHITE LIGHTING CREAM

BIAŁY DEKOLOROANT

Ma właściwości zmiękczające i nawilżające; do rozcieńczenia w proporcji 1:2 w celu uzyskania naturalnych efektów. Łatwy w mieszaniu, właściwy w konsystencji. Szanuje zdrowie włosa oraz zdrowie fryzjera. Jego tekstura jest idealna i można go nakładać nawet na skórę. Włosy będą bardziej nawilżone w porównaniu do klasycznych dekoloryzacji w pudrze.

Rozjaśnia o: 1 ton na 5 Vol. | 2tony przy użyciu 10 Vol. | 3 tony z 20 Vol.| 4-5 tonów z 30 Vol. | 6-7 tonów z 40 Vol.

500 g

WOSK PSZCZELI, PROTEINY KUKURYDZY

GLOSS | CREAM DEVELOPER

OKSYDANT

Utleniający, kremowy eliksir, bogaty w składniki odżywcze, nawilżające i łagodzące. Poprawia strukturę włosa. Natychmiastowa, stała odpowiedź reologiczna. Zachowuje bardziej stabilny proces oksydacji. Zwiększa efekt pielęgnacyjny dekoloryzacji w kremie Lightening Cream. Dodaje blasku włosom i jest łatwy do wypłukania.

Dostępny w następujących wersjach:
Gloss Developer 5 Vol. 1,5%
Cream Developer 10 Vol 3%
Cream Developer 20 Vol 6%,
Cream Developer 30 Vol. 9%,
Cream Developer 40 Vol. 12%

Sposób użycia:
Do stosowania według instrukcji produktu, z którym będzie wymieszany. Używać rękawiczek.

1000 ml

OLEJ JOJOBY, LIMNATHES ALBA, OLEJ Z NASION 
CZERWONEJ WINOROŚLI, OLEJ Z LNU, OLEJ Z 
RYŻU I SŁODKICH MIGDAŁÓW

Szampon alkaliczny

SZAMPON ZASADOWY

Szampon o przeznaczeniu oczyszczającym. Daje efekt peelingu ponieważ usuwa wszystkie pozostałości na włosach oraz silikony które mogą znajdować się w maskach lub produktach do stylizacji. Dodatkowo posiada działanie blokujące po koloryzacji, czyli hamuje dalsze utlenianie się farby na włosach.

Sposób użycia:
Po koloryzacji: Zalecane jest użycie TYLKO RAZ. Pierwszy raz myjemy samą farbą, która zawiera detergenty, takie jak w szamponach i po kontakcie z wodą pieni się. Drugi raz myjemy szamponem zasadowym, zostawiamy na 1-2 minuty.

Przed zabiegiem: Myjemy raz i zostawiamy na 2-3 minuty.
Przy tym szamponie woda letnia, jeśli to możliwe – chłodna.

1000 ml

scalp-defender-organethic

Scalp defender

Preparat działający kojąco, przeciwzapalnie i nawilżająco. Może być używany jako bariera oraz pomaga również w rozwiązaniu problemów nadwrażliwości skóry na produkty techniczne. Zapobiega zaczerwienieniom i podrażnienim które mogą powstać na skutek działania produktów technicznych.

1000 ml

x-defender-organethic

x defender

Plex, który służy jako dodatek ochronny. Jego trzy podstawowe zadania to:

 1. OCHRONA ZEWNĘTRZNA
  Ochrona zewnętrzna to główna różnica między X-Defender a innymi Plexami. Działa nie tylko wewnątrz włókna włosa, ale także od zewnątrz, na łuskę. Dlatego ten produkt może być dodawany jako wzmacniacz do innych zabiegów, takich jak rytuały lub zabiegi Inca.

  Potrójne działanie kompleksowe X-Defender to połączenie mikro i makrocząsteczek. Mikrocząsteczki wnikają głęboko we włókno, aby chronić keratynę. Makrocząsteczki tworzą ochronną powłokę od zewnątrz.

 2. OCHRONA WEWNĘTRZNA
  Nasz produkt tworzy więcej połączeń z ładunkami +/- w porównaniu do innych plexów.

  Ponieważ jest kompleksem aminokwasów roślinnych działa lepiej niż tradycyjna keratyna, odtwarzając struktury białkowe i łącząc się ze strukturą keratyny.

 3. OCHRONA SKÓRY
  Powłoka ochronna działa również na skórę głowy, zmniejszając reaktywność skóry na działanie środków chemicznych, które mogą podrażniać i powodować stany zapalne.

porosity equalizer

Regulator porowatości włosów. Pozwoli nam kontrolować porowatość oraz jednocześnie przywrócić ich elastyczność.

Izoflawony soi oraz proteiny soi to dwa składniki które nadają włosom nową siłę. Trzecim składnikiem jest wyciąg z rzodkwi, który ma działanie antyoksydacyjne.

200 ml

color stain remover& color protection

Produkt składa się z dwóch podproduktów: Color Stain Remover (odplamiacz) oraz Color Protector (zabezpieczenie przed kolorem). Każdy produkt ma 60 ml.

Color stain remover zawiera 3 aktywne składniki: Klon kanadyjski, pomarańcze oraz cytrynę. Klon kanadyjski jest bardzo silnym antyoksydantem. Pomarańcza i cytryna mają działanie tonujące i antyplamowe. Produkt ma formę płynu, jest łatwy w użyciu i nie podrażnia skóry.

ColorProtection to olej stworzony w celu ochrony skóry przed wchłanianiem pigmentu podczas procesu koloryzacji.

2 x 60 ml

zestaw do trwałej

Trwała kuracja do włosów zawierająca:

 1. Permanent Waving Lotion: Płyn do trwałej ondulacji na bazie cysteaminy, 100ml
 2. Neutralizer: roztwór do trwałej ondulacji o działaniu odbudowującym, 100 ml
 3. Dezodorant: płyn post-permanentny niwelizujący nieprzyjemne zapachy o działaniu odbudowującym, 100 ml
Produkt jest wolny od tioglikolanów i tiomleczanów amonu, głównym składnikiem aktywnym tego zestawu do trwałej ondulacji jest chisteamina, środek falujący uzyskany z cystyny, naturalnego aminokwasu i głównego składnika keratyny włosów. Wspiera ją białko ryżowe i białko z nasion konopi, które odgrywają ważną rolę zarówno w utrzymaniu nawilżenia podczas procesu chemicznego, jak i prawidłowej sprężystości włosów.

Dzięki metylokrotonianowiCitronelly, który skutecznie neutralizuje szeroką gamę zapachów, rezultatem (bez zapachu) będą miękkie, sprężyste i stonowane loki, a włosy będą wyglądać zdrowo, pięknie i lśniąco.

Formuła nie zawiera silikonów, SLES ani SLS.