Taking too long? Close loading screen.

organic pure care polska

linia techniczna

organic pure care naturalne skladniki
vegan ok
organic pure care skladniki
organic pure care

linia techniczna

Kremy do dekoloryzacji Organic Pure Care w połowie składają się z mieszanki wyjątkowych olejów m.in. rycynowego, które mają właściwości odżywiające, tonujące i wygładzające. Dodatkowo zawartość wosku pszczelego chroni włosy podczas zabiegu dekoloryzacji, które stają się zdecydowanie bardziej nawilżone niż przy użyciu standardowego pudru rozjaśniającego.

Mieszanka jest łatwa do przygotowania i ma doskonałą konsystencję, szanuje włosy oraz zdrowie fryzjera. Dzięki swojej bogatej formule całkowicie zapobiega niszczeniu struktury włosa. Rozjaśnia do 7 tonów.

BLUE LIGHTING CREAM

NIEBIESKI DEKOLORANT
Delikatny krem do dekoloryzacji o właściwościach zmiękczających, nawilżających; do rozcieńczenia w proporcji 1:2 do zimnych rozjaśnień. Łatwy do mieszania, właściwy w konsystencji. Nie tylko szanuje zdrowie włosów klienta, ale także zdrowie profesjonalisty używającego produkt. Jego struktura jest idealna i można go nakładać nawet na skórę. Włosy będą bardziej nawilżone w porównaniu do klasycznych dekoloryzacji w pudrze.

Rozjaśnia o: 1 ton na 5 Vol. | 2 tony przy użyciu 10 Vol. | 3 tony z 20 Vol. | 4-5 tonów z 30 Vol. | 6-7 tonów z 40 Vol.

500g

WOSK PSZCZELI, PROTEINY KUKURYDZY

WHITE LIGHTING CREAM

BIAŁY DEKOLOROANT
Ma właściwości zmiękczające i nawilżające; do rozcieńczenia w proporcji 1:2 w celu uzyskania naturalnych efektów. Łatwy w mieszaniu, właściwy w konsystencji. Szanuje zdrowie włosa oraz zdrowie fryzjera. Jego tekstura jest idealna i można go nakładać nawet na skórę. Włosy będą bardziej nawilżone w porównaniu do klasycznych dekoloryzacji w pudrze.

Rozjaśnia o: 1 ton na 5 Vol. | 2tony przy użyciu 10 Vol. | 3 tony z 20 Vol.| 4-5 tonów z 30 Vol. | 6-7 tonów z 40 Vol.

500g

WOSK PSZCZELI, PROTEINY KUKURYDZY

GLOSS | CREAM DEVELOPER

OKSYDANT Utleniający, kremowy eliksir, bogaty w składniki odżywcze, nawilżające i łagodzące. Poprawia strukturę włosa. Natychmiastowa, stała odpowiedź reologiczna. Zachowuje bardziej stabilny proces oksydacji. Zwiększa efekt pielęgnacyjny dekoloryzacji w kremie Lightening Cream. Dodaje blasku włosom i jest łatwy do wypłukania. Dostępny w następujących wersjach: Gloss Developer 5 Vol. 1,5% Cream Developer 10-20-30-40 Vol. 3%-6%-9%-12% Cream Developer 20 Vol 6%, Cream Developer 30 Vol. 9%, Cream Developer 40 Vol. 12% Sposób użycia: Do stosowania według instrukcji produktu, z którym będzie wymieszany. Używać rękawiczek.

1000ml

OLEJ JOJOBY, LIMNATHES ALBA, OLEJ Z NASION 
CZERWONEJ WINOROŚLI, OLEJ Z LNU, OLEJ Z 
RYŻU I SŁODKICH MIGDAŁÓW

ADDITIVE POTION

ELIKSIR SYNERGICZNY
Wzmacnia, poprawia efekty nawilżenia i trwałości koloru. Łagodzi, osłania skórę przed środkami chemicznymi, zapobiega zaczerwienieniu, i swędzeniu skóry podczas i po koloryzacji.

Sposób użycia:
Zalecane jest używać w proporcji 10% Eliksiru do całości mieszanki koloryzującej nie wliczając aktywatora (np. 5ml produktu na każde 50ml kremu koloryzacji). W przypadku wrażliwej skóry, nałożyć na skórę głowy przed przystąpieniem do koloryzacji.

125ml

WYCIĄG Z KLONU, CYTRYNY I POMARAŃCZY, WITAMINA B5