organethic pure care polska

wellness
OLEJKI ETERYCZNE

organic pure care naturalne skladniki
vegan ok
organic pure care skladniki
WELLNESS – MIESZANKI OLEJKÓW ETERYCZNYCH organic pure care
organethic pure care

WELLNESS – MIESZANKI OLEJKÓW ETERYCZNYCH

Mieszanki Blends dzięki wyjątkowym właściwościom czystych olejków eterycznych (wzbogaconych o olej ze słodkich migdałów) to genialne produkty dla profesjonalistów, chcących stworzyć w swoich salonach skuteczne zabiegi, indywidualnie dobrane do problemów skóry głowy i włosów. Każda mieszanka przeznaczona jest do konkretnego problemu i przy odpowiednim stosowaniu zapewnia widoczne efekty oraz wspaniałe samopoczucie klienta. W produktach tych nie ma składników syntetycznych, ani sztucznych substancji zapachowych.

Znajdziemy w nich za to naturalne, tłoczone na zimno, pozyskane przez odparowywanie lub działanie mechaniczne, olejki eteryczne. Produkty Blends mogą być stosowane do delikatnego masażu lub zabiegu, a także dodane do innych kosmetyków Organethic Pure Care (dla wzmocnienia ich działania). Już w starożytności używano tego typu mieszanek olejków do różnych zabiegów. Organethic Pure Care korzysta z tej leczniczej tradycji, aby sprostać oczekiwaniom nowoczesnych klientów, którzy są coraz bardziej świadomi i oczekują długotrwałych efektów.

HYDRATING blend treatment

NAWILŻAJĄCA MIESZANKA OLEJKÓW ETERYCZNYCH

Kompozycja olejków eterycznych zmniejszająca przekrwienie skóry, łagodząca i nawilżająca skórę. Wzmacnia działanie produktów oczyszczających i odżywek w przypadkach suchości, odwodnienia, zaczerwienienia oraz swędzenia skóry głowy.

Sposób użycia: Użyj kilku kropli w zależności od stanu skóry głowy i włosów lub zmieszaj z produktami Organic Pure Care.

Przykład: Gdy skóra i włosy są mocno odwodnione, należy użyć od 5 do 50 kropli olejku. Kiedy skóra ma stan zapalny lub swędzi, stosuje się od 10 do 50 kropli i pozostawia na skórze od 10 do 20 minut przed zastosowaniem odpowiedniego szamponu.

10 ml / 30 ml

OLEJEKI ETERYCZNE ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW, RUMIANKU, SŁODKIEGO KOPRU, LAWENDY I PELARGONII

NOURISHING blend treatment

ODŻYWIAJĄCA MIESZANKA OLEJKÓW ETERYCZNYCH

Kompozycja olejków eterycznych anti-age działa stymulująco na skórę głowy. Wzmacnia działanie produktów oczyszczających i kondycjonujących. Regeneruje i odmładza tkanki skóry. Reguluje również wydzielanie sebum i stymuluje samoleczenie.

Sposób użycia: Użyj kilku kropli w zależności od stanu skóry głowy i włosów. Mieszaj tylko z produktami Organic Pure Care.

Przykład: Zaleca się stosowanie czystego blendu 1 lub 2 razy w tygodniu na delikatne i wrażliwe części głowy, przed użyciem szamponu. W celu zrównoważenia skóry głowy, aby uzyskać efekt piękniejszych, bardziej błyszczących włosów zmieszaj produkty z serii Organic Pure Care, które najlepiej nadają się do leczenia, z kilkoma kroplami Nourishing Blend.

10 ml / 30 ml

OLEJKI ETERYCZNE ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW, DRZEWA SANDAŁOWEGO, PACZULI I YLANG-YLANG ORAZ WYCIĄG Z WANILII

ENERGIZING blend treatment

ENERGIZUJĄCA MIESZANKA OLEJKÓW ETERYCZNYCH

Kompozycja olejków eterycznych dotleniająca skórę. Zabieg likwiduje zanieczyszczenia, powodujące wypadanie włosów. Wzmacnia działanie produktów oczyszczających i kondycjonujących. Stymuluje i dotlenia skórę głowy i mieszki włosowe.

Sposób użycia: Użyj kilku kropli w zależności od stanu skóry głowy i włosów. Mieszaj tylko z produktami Organic Pure Care.

Przykład: Zalecane użycie czystego blendu w przypadku występowania mocnego, przedwczesnego wypadania włosów, bądź w przypadku konieczności głębokiego oczyszczenia skóry pozostawiając na 10/30 minut, bez stosowania źródła ciepła. Stosować jako zabieg synergiczny co 2 dni na nieumyte włosy przed zastosowaniem odpowiedniego szamponu Organic Pure Care.

10 ml / 30 ml

OLEJKI ETERYCZNE ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW, MIĘTY, EUKALIPTUSA, TYMIANKU, ROZMARYNU I DRZEWA HERBACIANEGO

VOLUMIZING blend treatment

ODTŁUSZCZAJĄCA MIESZANKA OLEJKÓW ETERYCZNYCH

Kompozycja olejków eterycznych przeznaczona do tłustych włosów i skóry. Wzmacnia działanie produktów oczyszczających i kondycjonujących. Stosować w przypadkach nadmiernej potliwości i przetłuszczania skóry głowy, powiązanych z wypadaniem włosów. Działa regulująco na produkcję sebum.

Sposób użycia: Użyj kilku kropli w zależności od stanu skóry głowy lub włosów. Mieszaj tylko z produktami Organic Pure Care.

Zaleca się używanie czystej mieszanki 2-3 razy w tygodniu, przed nałożeniem szamponu. W trudnych przypadkach, bardzo tłustej skóry głowy pozostawić na 7 – 20 minut, w zależności od potrzeby. W przypadku zabiegu normalizującego skórę, można stworzyć indywidualny zabieg na bazie Detoxifing Lotion, dodając do niego od 5 do 50 kropel Volumizing Blend przed zastosowaniem odpowiedniego szamponu. Powtarzać 3-4 razy w tygodniu.

10 ml / 30 ml

OLEJKI ETERYCZNE ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW, POMARAŃCZY, MANDARYNKI, CYTRYNY I MELISY