organethic pure care polska

sun care

organic pure care naturalne skladniki
vegan ok
organic pure care skladniki
organethic pure care

LINIA OCHRONNA SUN CARE

ORGANETHIC SUN CARE to kosmetyczna linia produktów przeznaczonych do ochrony włosów, ciała i twarzy przed słońcem. Stworzona zgodnie z naturalnymi metodami, charakteryzuje się obecnością organicznego oleju Tamanu (Calophyllum Inophyllum). Olej ten jest wyjątkowy ze względu na jego lecznicze właściwości, jest również naturalnym antybiotykiem o działaniu regenerującym i przeciwzapalnym. Ponadto, Xhantone i Coumarin zawarte w oleju Tamanu mają właściwości przeciwutleniające i hamują utlenianie lipidów. 

Produkty z linii ORGANETHIC SUN CARE pomagają chronić skórę przed uszkodzeniami, zapobiegają powstawaniu zmarszczek, a także zwalczają te istniejące. Mają ponadto właściwości nawilżające, odżywcze i ochronne. Nadają skórze miękkość i aksamitność, chronią przed promieniami UVA i UVB. Olej Tamanu zawiera ponad 35% wielonienasyconego kwasu tłuszczowego Omega-6 (kwasu linolowego), który wspomaga regenerację lipidów naskórka oraz chroni przed utratą wody w skórze.

Olej Tamanu zawiera więcej niż 35% wielonienasyconego kwasu tłuszczowego Omega-6 (kwasu linolowego), który jest podstawowym składnikiem regeneracji lipidów naskórka, mający zdolności ochrony przed utratą wody w skórze. Z tego powodu produkty ORGANETHIC SUN CARE przywracają nawilżenie skóry dzięki właściwościom nawilżającym, chroniącym i odżywczym, a także ożywiają suchą i zniszczoną skórę. Wyjątkowa linia produktów słonecznych, które nie tłuszczą, ani nie pozostawiają śladów. Nadają one miękkość i aksamitność oraz chronią przed UVA i UVB. Ich uzdrawiająca moc jest specjalnym zabiegiem kosmetycznym dla pielęgnacji ciała i włosów.

SUN SCREEN SPRAY 20

OCHRONNY SPRAY DO OPALANIA

Chroni skórę przed uszkodzeniami, spowodowanymi działaniem promieni słonecznych oraz nawilża skórę. Ma właściwości przeciwstarzeniowe. Zapewnia jasną i jednolitą opaleniznę, zawiera filtry UVA i UVB. SPF 20

Sposób użycia:
Rozpylić bezpośrednio na skórę, następnie masować aż do całkowitego wchłonięcia. W razie potrzeby powtarzać czynność podczas ekspozycji na słońce.

125 ml

OLEJ TAMANU

PROTECTIVE HAIR SPRAY

OCHRONNY SPRAY DO WŁOSÓW

Chroni i nawilża włosy podczas ekspozycji słonecznej, sportu, kąpieli w basenie lub w SPA. Tworzy powłokę ochronną na włosach, które po jego zastosowaniu stają się jedwabiste i miękkie.

Sposób użycia: Rozpylić na całej długości włosów.

125 ml

OLEJ TAMANU

REPAIR SHAMPOO

SZAMPON REKONSTRUUJĄCY

Szampon naprawia uszkodzenia spowodowane działaniem promieni słonecznych lub kontaktem z utleniaczami, takimi jak chlor, dodając jednocześnie włosom lekkości. Nawilża i delikatnie oczyszcza skórę po ekspozycji słonecznej lub po wysiłku fizycznym.

Sposób użycia:
Rozprowadzić niewielką ilość szamponu na dłoniach i nałożyć na włosy, równomiernie masować. Jeśli to konieczne – powtórzyć.

200 ml

OLEJ TAMANU

REPAIR CONDITIONER

ODŻYWKA REKONSTRUUJĄCA

Odżywka do stosowania po ekspozycji na promienie słoneczne lub po kontakcie z utleniaczami, takimi jak chlor. Nawilża i delikatnie oczyszcza oraz odbudowuje warstwę hydrolipidową.

Sposób użycia:
Po umyciu szamponem, nałożyć niewielką ilość odżywki na włosy i równomiernie masować. Zostawić na 5-7 minut, następnie spłukać.

200 ml

OLEJ TAMANU