organethic pure care polska

linia wellness

organic pure care naturalne skladniki
vegan ok
organic pure care skladniki
organethic pure care

zabiegi wellness

Produkty z linii Wellness, dzięki obecności naturalnych składników aktywnych, skutecznie leczą i dbają o skórę głowy oraz mieszki włosowe. Różnorodność tych składników sprawia, że zawarte w kosmetykach olejki eteryczne detoksykują skórę (poprzez usuwanie zewnętrznych czynników zanieczyszczających), równoważą powłokę hydrolipidową, zwiększają naturalną produkcję keratyny oraz stymulują mikrokrążenie. Kosmetyki z tej linii używane w odpowiednich kombinacjach, pozwalają przywrócić skórze jej właściwe PH, zapewniając wyjątkowe efekty dzięki zawartym w nich naturalnym składnikom.

WELLNESS – MIESZANKI OLEJKÓW ETERYCZNYCH organic pure care
organethic pure care

WELLNESS – MIESZANKI OLEJKÓW ETERYCZNYCH

Mieszanki Blends dzięki wyjątkowym właściwościom czystych olejków eterycznych (wzbogaconych o olej ze słodkich migdałów) to genialne produkty dla profesjonalistów, chcących stworzyć w swoich salonach skuteczne zabiegi, indywidualnie dobrane do problemów skóry głowy i włosów. Każda mieszanka przeznaczona jest do konkretnego problemu i przy odpowiednim stosowaniu zapewnia widoczne efekty oraz wspaniałe samopoczucie klienta. W produktach tych nie ma składników syntetycznych, ani sztucznych substancji zapachowych.

Znajdziemy w nich za to naturalne, tłoczone na zimno, pozyskane przez odparowywanie lub działanie mechaniczne, olejki eteryczne. Produkty Blends mogą być stosowane do delikatnego masażu lub zabiegu, a także dodane do innych kosmetyków Organethic Pure Care (dla wzmocnienia ich działania). Już w starożytności używano tego typu mieszanek olejków do różnych zabiegów. Organethic Pure Care korzysta z tej leczniczej tradycji, aby sprostać oczekiwaniom nowoczesnych klientów, którzy są coraz bardziej świadomi i oczekują długotrwałych efektów.

WELLNESS – MIESZANKI OLEJKÓW ETERYCZNYCH organic pure care
organethic pure care

WELLNESS – OLEJE

Linia Wellness charakteryzuje się obecnością najczystszego oleju z awokado, znanego ze swoich właściwości nawilżających i znacznej ilości składników odżywczych. Wysokie właściwości tego oleju sprawiają, że jest on idealnym składnikiem dla naszych mieszanek leczniczych. Z kolei olej z daktyli i nasion winogron ma właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne i przeciwgrzybicze.

organethic pure care

WELLNESS – SZAMPONY I ODŻYWKI

Szampony i odżywki z tej linii są przeznaczone do pielęgnacji skóry głowy. Mogą być również stosowane jako dopełnienie zabiegów Wellness
i Wellness Blends Treatment, wzmacniając jednocześnie ich działanie. Szampony zawieraja te same olejki eteryczne, które są zawarte  
w mieszankach Blends. Dzięki temu klienci mogą w domu kontynuować pielęgnację po zabiegach wykonanych w salonie. 

Produkty te są odpowiednie dla wrażliwej skóry
i nadają się do codziennego użytku. Dwie odżywki  o wyjątkowych właściwosciach, stanowią idealne dopełnienie całej linii. Bogactwo zawartych silnie nawilżających i pielęgnujących składników, sprawia, że produkty te nadają się zarówno do włosów suchych, jak i przetłuszczających się.

Żele do ciała
organethic pure care

WELLNESS – ŻELE DO CIAŁA

Żele do ciała Linia Body Wash idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji skóry całego ciała przywracając jej fizjologiczne pH. Dedykowane ekstrakty roślinne zostały dodane do wspólnej bazy składającej się z mieszanki olejków eterycznych.

Ich kwaśne pH pozwala na stosowanie ich na wszystkich obszarach ciała, nawet tych najbardziej delikatnych. Ich cechy sprawiają, że są produktem unisex.

Hydrolaty
organethic pure care

HYDROLATY

HYDROLATY są produktem ubocznym destylacji olejków eterycznych, dzięki czemu można je stosować bezpośrednio na skórę, włosy lub w celach odnowy biologicznej bez potrzeby stosowania oleju nośnikowego. Na dzień dzisiejszy jesteśmy pierwszą marką, która wykorzystuje hydrolaty w profesjonalnym środowisku usług salonowych. Działają jak boostery(wzmacniacze), które wykładniczo zwiększają wydajność zabiegów i wzmacniają ich efekty. Są niezwykle wszechstronne, ponieważ można je stosować jednocześnie z usługami pielęgnacji włosów, odnowy biologicznej i pielęgnacji skóry.

HYDROLATY otrzymywane są przez destylację z parą wodną roślin lub ich części. Zawierają rozpuszczalne w wodzie składniki roślinne i mają podobne działanie do odpowiednich olejków eterycznych, ale mają łagodniejszy efekt. Powstają w postaci kondensatu, gdy para destylacyjna ochładza się, tj. podczas przejścia ze stanu gazowego w ciekły. Zapach hydrolatów jest mniej intensywny niż olejków eterycznych.

W 100% naturalne. Idealny dodatek do zabiegów na skórę i włosy. Usuwa zanieczystości. pojemność 500ml HYDROLAT LAWANDRY Esencjonalna woda lawendowa. Formułowany bez rozcieńczania wodą zawiera skoncentrowany hydrolat z destylowanej lawendy. Dzięki wielofunkcyjności jest doskonałą bazą do zabiegów kosmetycznych na włosach zniszczonych i pozbawionych struktury, a także doskonałym tonikiem i środkiem wspomagającym w pielęgnacji skóry wrażliwej i delikatnej. Usuwa zanieczyszczenia. Połączony z linią Inca Właściwości regenerujące i zabezpieczające.