organethic pure care

zabiegi wellness

Produkty z linii Wellness, dzięki obecności naturalnych składników aktywnych, skutecznie leczą i dbają o skórę głowy oraz mieszki włosowe. Różnorodność tych składników sprawia, że zawarte w kosmetykach olejki eteryczne detoksykują skórę (poprzez usuwanie zewnętrznych czynników zanieczyszczających), równoważą powłokę hydrolipidową, zwiększają naturalną produkcję keratyny oraz stymulują mikrokrążenie. Kosmetyki z tej linii używane w odpowiednich kombinacjach, pozwalają przywrócić skórze jej właściwe PH, zapewniając wyjątkowe efekty dzięki zawartym w nich naturalnym składnikom.

LOTION DETOKSYKUJĄCY

Detoksykuje i oczyszcza skórę głowy, przygotowując ją do kolejnych zabiegów.

Sposób użycia: Przed zastosowaniem szamponu, nałożyć kilka kropli na suche włosy, podzielone na sekcje. Następnie wetrzeć produkt w skórę głowy, delikatnie masując. Pozostawić na 5-10 minut i użyć kolejno szamponu i odżywki.

125 ml

OLEJKI ETERYCZNE Z BORÓWKI, CYTRYNY, POMARAŃCZY, DRZEWA HERBACIANEGO, EKSTRAKT Z KLONU KANADYJSKIEGO, WYCIĄG Z TRZCINY CUKROWEJ

LOTION ENERGIZUJĄCY

Zapobiega wypadaniu włosów, utrzymuje zdrowie i dobrą kondycję skóry głowy, poprawia komórkowy układ tlenu i stymuluje naturalny proces regeneracji i wzrostu włosów. Do stosowania jako zabieg w salonie i/lub składnik zabiegu energetyzującego.

Sposób użycia: Po szamponie, odżywce i po osuszeniu ręcznikiem włosów, nałożyć na skórę głowy i masować przez 4-5 minut.

125 ml

TRICOREXINA HYDRO COMPLEX , WYCIĄG Z KRWAWNIKA, WYCIĄG Z PODBIAŁU, EKSTRAKT Z CHININY, WITAMINA B5

ENERGIZUJĄCE OLEJKI DO ZABIEGÓW

Zabieg zapobiegający wypadaniu włosów.

Na skórę: zmniejsza stres energetyczny komórek i walczy z procesem utleniania. Wspomaga i pobudza produkcję keratyny oraz walczy z powstawaniem wolnych rodników.

Produkt zmniejsza wypadanie włosów, produkcję sebum, złuszczanie i zaczerwienienie skóry. Skoncentrowanie aktywnego składnika Tricorexina Hydro Complex jest tutaj 10 razy większe niż w lotionie energizującym i służy do intensywnej kuracji.

Sposób użycia: Po szamponie nanieść na skórę głowy produkt i masować okrężnymi ruchami. Nie spłukiwać. Zalecane stosowanie to 2-3 razy w tygodniu przez 6/7 tygodni. Cykl powtarzać dwa razy do roku, najlepiej wiosną i jesienią.

6 x 10 ml / 12 x 10 ml

TRICOREXINA HYDRO COMPLEX , WYCIĄG Z KRWAWNIKA, WYCIĄG Z PODBIAŁU, EKSTRAKT z CHININY, WITAMINA B5

Peeling do skóry z pestek moreli

Peeling do skóry głowy Peeling z pestek moreli

Peeling złuszczający zapewnia doskonałe doznania złuszczające i stanowią kompletne rozwiązanie do przygotowania skóry i skóry głowy przed zabiegiem. To pierwszy krok w usuwaniu brudu, nadmiaru sebum i martwych komórek. Stosowanie peelingu przyspiesza odnowę komórek skóry, co korzystnie wpływa na ogólny stan zdrowia skóry i skóry głowy.

  • Głębokie złuszczenie skóry
  • Dotlenienie skóry głowy
  • Stymuluje mikrokrążene
Peeling do skóry bambusowy

Peeling do skóry głowy Gommage Puder bambusowy

Puder złuszczający zapewnia doskonałe doznania złuszczające i stanowią kompletne rozwiązanie do przygotowania skóry i skóry głowy przed zabiegiem. To pierwszy krok w usuwaniu brudu, nadmiaru sebum i martwych komórek. Stosowanie peelingu przyspiesza odnowę komórek skóry, co korzystnie wpływa na ogólny stan zdrowia skóry i skóry głowy.

  • Delikatne złuszczanie skóry
  • Dotlenienie skóry głowy
  • Pobudza mikrokrążenie