organethic pure care polska

Linia Wellness
Żele do ciała

organic pure care naturalne skladniki
vegan ok
organic pure care skladniki
Żele do ciała
organethic pure care

WELLNESS – ŻELE DO CIAŁA

Żele do ciała Linia Body Wash idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji skóry całego ciała przywracając jej fizjologiczne pH. Dedykowane ekstrakty roślinne zostały dodane do wspólnej bazy składającej się z mieszanki olejków eterycznych.

Ich kwaśne pH pozwala na stosowanie ich na wszystkich obszarach ciała, nawet tych najbardziej delikatnych. Ich cechy sprawiają, że są produktem unisex.

Hydrating

NAWILŻAJĄCY ŻEL DO KĄPIELI>

Obecność określonych olejków eterycznych, takich jak malwa, lawenda i rumianek, sprawia, że ten żel do kąpieli jest szczególnie odpowiedni dla skóry suchej i odwodnionej. Można łączyć z blendem H.

500 ml
OLEJKI ETERYCZNE Z RUMIANKU, LAWENDY I MALWY
Żel do ciała - Energizing

ENERGIZING

NAWILŻAJĄCY ŻEL DO KĄPIELI

Obecność specyficznych olejków eterycznych, takich jak mięta pieprzowa, rozmaryn, eukaliptus, sprawia, że ten żel do kąpieli jest szczególnie odpowiednia dla osób, które czują się ciężkie i przemęczone(idealne osób których praca opiera się na wysiłku fizycznym lub chodzeniu czy staniu). Wskazany również dla sportowców. Można łączyć z blendem E.

500 ml
OLEJKI ETERYCZNE Z MIĘTY PIEPRZOWEJ, ROZMARYNA, EUKALIPTUSA I DRZEWA HERBACIANEGO
Żel do ciała - Nourishing

NOURISHING

NAWILŻAJĄCY ŻEL DO KĄPIELI REGENERUJĄCY I KOJĄCY

Obecność specyficznych olejków eterycznych, takich jak drzewo sandałowe, ylang-ylang i paczula, sprawia, że ten żel do kąpieli jest szczególnie odpowiedni dla osób cierpiących na łuszczycę, zapalenie skóry i egzemę. Można łączyć z blendem N.

500 ml
OLEJKI ETERYCZNE Z MIĘTY PIEPRZOWEJ, DRZEWA SANDAŁOWEGO, YLANG YLANG I PATCZULI
Żel do ciała - Volumizing

VOLUMIZING

NAWILŻAJĄCY ŻEL DO KĄPIELI O DZIAŁANIU RÓWNOWAŻĄCYM.

Obecność określonych olejków eterycznych, takich jak cytryna, mandarynka i pomarańcza, sprawia, że ten żel do kąpieli jest szczególnie odpowiednia dla skóry tłustej. Można łączyć z mieszanką V.

500 ml