organethic pure care polska

stylizacja włosów

organic pure care naturalne skladniki
vegan ok
organic pure care skladniki

Define

ŻEL EULASTYCZNIAJĄCY LOKI

Ten uelastyczniający żel definiujący loki można stosować na mokre lub suche włosy, aby zniwelować puszenie, a dodatkowo zdefiniować loki i utrwalić je, pozostawiając je miękkie i sprężyste. Produkt zapobiega przesuszeniu włosów.

Sposób użycia: Nałożyć na wilgotne włosy, przeczesać i przejść do suszenia naturalnego lub z dyfuzorem. Aby zniwelować puszenie nałożyć na suche włosy, a następnie stylizować.

125 ml

EKSTRAKT Z SOI, OLEJEK EUKALIPTUSOWY, OLEJEK ETERYCZNY Z MIĘTY, OLEJEK ETERYCZNY Z POMARAŃCZY, EKSTRAKT Z PROSA, EKSTRAKT Z KOZIERADKI

AMPLIFY

ŻEL WZMACNIAJĄCY LOKI

Jego formuła zawierająca aloes, ekstrakt z granatu i olej kokosowy głęboko odżywia włosy, podkreślając loki bez ich obciążania. Modeluje i wzmacnia loki, kontrolując puszenie się włosów.

Bez dodatku akrylanów, parafin i silikonów

Sposób użycia: Nałóż na dłoń i rozprowadź na wilgotnych włosach zarówno na długościach jak i końcach po umyciu szamponem. Nie wymaga spłukiwania. Rozczesz i uformuj loki rękami. Następnie wysusz na powietrzu lub suszarką z dyfuzorem, aby uzyskać lepszą definicję.

200 ml

OLEJ ARGANOWY, ALOES, OLEJ KOKOSOWY, EKSTRAKT Z GRANATU, OLEJ KONOPNY

REFRESH

SPRAY ODŚWIEŻAJĄCY LOKI

Ten organiczny i skuteczny spray stylizuje i wzmacnia loki, dzięki czemu wyglądają idealnie przez cały dzień. Doskonały jako „odświeżenie” na następny dzień bez konieczności mycia włosów. Może być stosowany w połączeniu z Amplify w celu zwiększenia działania utrwalającego loki.

Bez dodatku akrylanów, parafin i silikonów

Sposób użycia: Na czyste włosy spryskaj długości i końce. Uformuj loki dłońmi, a następnie kontynuuj suszenie suszarką z dyfuzorem. Aby uzyskać silniejszy efekt, pozostaw do wyschnięcia, bez użycia suszarki.

125 ml

EKSTRAKT Z JAGÓD DĘBU, EKSTRAKT Z TARY