organethic pure care polska

linia wellness
szampony i odżywki

organic pure care naturalne skladniki
vegan ok
organic pure care skladniki
organethic pure care

WELLNESS – SZAMPONY I ODŻYWKI

Szampony i odżywki z tej linii są przeznaczone do pielęgnacji skóry głowy. Mogą być również stosowane jako dopełnienie zabiegów Wellness i Wellness Blends Treatment, wzmacniając jednocześnie ich działanie. Szampony zawieraja te same olejki eteryczne, które są zawarte w mieszankach Blends. Dzięki temu klienci mogą w domu kontynuować pielęgnację po zabiegach wykonanych w salonie.

Produkty te są odpowiednie dla wrażliwej skóry i nadają się do codziennego użytku. Dwie odżywki  o wyjątkowych właściwosciach, stanowią idealne dopełnienie całej linii. Bogactwo zawartych silnie nawilżających i pielęgnujących składników, sprawia, że produkty te nadają się zarówno do włosów suchych, jak i przetłuszczających się.

HYDRATING SHAMPOO

SZAMPON NAWILŻAJĄCY

Szampon przeznaczony do suchych włosów i skóry. Delikatnie oczyszcza bardzo suche oraz zniszczone włosy i skórę. Nadaje się do codziennego użytku.

Sposób użycia: Rozprowadzić niewielką ilość szamponu na dłoniach i równomiernie masować na włosach. Jeśli to konieczne – powtórzyć.

250 ml / 1000 ml

OLEJKI ETERYCZNE SŁODKIEGO KOPRU WŁOSKIEGO, RUMIANKU, MALWY, LAWENDY, PELARGONII I KOCANKI

ENERGIZING SHAMPOO

SZAMPON ENERGIZUJĄCY

Szampon odkażający i energizujący do słabych włosów. Oczyszcza skórę głowy, równoważy płaszcz lipidowy. Idealny do skóry i włosów pozbawionych życia. Dzięki cennym, stymulującym, zawartym w nim olejkom eterycznym, wspomaga regenerację naczynek włosowatych. Nadaje się do codziennego użytku.

Sposób użycia: Rozprowadzić niewielką ilość szamponu na dłoniach i równomiernie masować na włosach. Jeśli to konieczne – powtórzyć.

250 / 1000 ml

OLEJKI ETERYCZNE Z ROZMARYNU, LAWENDY, EUKALIPTUSA, SKRZYPU I ŁOPIANU

VOLUMIZING SHAMPOO

SZAMPON ODTŁUSZCZAJĄCY

Specjalny szampon do włosów i skóry z tendencją do przetłuszczania się i nadmiernej potliwości. Głęboko oczyszcza skórę i włosy po zabiegach chemicznych, Idealny do codziennego użytku.

Sposób użycia: Rozprowadzić niewielką ilość szamponu na dłoniach i równomiernie masować na włosach. Jeśli to konieczne – powtórzyć.

250 / 1000 ml

OLEJKI ETERYCZNE Z CYTRYNY, POMARAŃCZY, SŁONECZNIKA, MIGLIO, MIĘTY I ALTEI

HYDRATING CONDITIONER

ODŻYWKA NAWILŻAJĄCA

Nawilża i odbudowuje włosy suche, kruche, zniszczone zabiegami chemicznymi. Pielęgnuje i odżywia odwodnioną i suchą skórę głowy.

Sposób użycia: Po zastosowaniu szamponu, nałożyć odżywkę na włosy, delikatnie masować. Pozostawić: 5-7 minut w przypadku suchych włosów, 7-10 minut w przypadku bardzo suchych włosów.

250 ml / 1000 ml

OLEJKI ETERYCZNE Z KUPALNIKA, LAWENDY, WALERIANY I KAMELII

VOLUMIZING CONDITIONER

ODŻYWKA ODTŁUSZCZAJĄCA

Balsam przeznaczony dla włosów wyjątkowo cienkich, z tendencją do przetłuszczania się. Działa natychmiastowo, ułatwiając rozczesywanie, doskonale nawilża bez efektu obciążenia.

Sposób użycia: Po zastosowaniu szamponu, nałożyć odżywkę na włosy, delikatnie masować. Pozostawić na 3-5 minut, następnie spłukać.

250 ml / 1000 ml

OLEJKI ETERYCZNE Z KRWAWNIKA, POMARAŃCZY, CYTRYNY I CHABRU, EKSTRAKT Z MORELI I MANGO

NOURISHING

Delikatny szampon oczyszczający.

Dzięki formule opartej na soku z aloesu gwarantuje intensywne działanie regenerujące i kojące. Szczególnie wskazany w przypadku skóry wrażliwej i podrażnionej.

Można łączyć z BLEND N

Silne działanie nawilżające Działanie kojące Na bazie soku z aloesu.

  • Zapewnia głębokie i delikatne oczyszczenie skóry.
  • Działa odżywczo i regenerująco na skórę głowy.
250 ml / 1000ML
NATURALNE SKŁADNIKI AKTYWNE, SFERMENTOWANY ALOES, OLEJEK SANDAŁOWY, OLEJEK ETERYCZNY YLANG YLANG, OLEJEK ETERYCZNY Z PATKULI, SFERMENTOWANY OWAS